Satılır 5 otaqlı həyət evi 185 m²

Bakı, Suraxanı · Bakı şəhəri, Suraxanı rayonu, Bülbülə qəsəbəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-261127 2
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

185.00m²

Otaq sayı

5

Torpaq sahəsi

3.00 sot

Təsvir

Ev aeroport yolunun qırağılnda koroğlu metrosuna razin stansıyasina çox yaxın Bülbülə küçəsində sakit məhlədə asfalt qazı işığı suyu daimi kanalizasiyasi olan ərazidə yerləşir 4 yataq otağı 1 Zal (50kv) 2 sanuzel 1 bğyük mətbəx Həyətində yay mətbəxi 3 maşınlıq Və əşyalar üçün tikili var Real müştəriyə endirim olunacaq

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,432 AZN/m²

Ortadan 24.7% sərfəli

Rayon ort: 1,903 AZN/m²

Suraxanı

1 903 AZN/m²

Son 6 ay: -1.3%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +1.90%

Aktiv: 3433 Yeni: 925 Tələb: Aşağı
155 882 USD
265 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Nihat,Elvin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi