Satılır 5 otaqlı həyət evi 130 m²

Bakı, Sabunçu · savalan qes. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198995 3
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

130.00m²

Otaq sayı

5

Torpaq sahəsi

350.00 sot

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

YASAYISLI EV! Sabuncu rayonu Savalan yasayis massivi Sosial binalara ,yola,məktəbə,marşruta yaxin 3,5 torpaq sahəsində 130 kvm. 5 otaqli ev satilir.Zali 50 kvm.dir.Diger otaqlar da böyukdur. Sənəd Paket kupca Kamunallari ,Kombi, internet var. Qiymet 120000AZN Real aliciya endirim olacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

923 AZN/m²

Ortadan 58.6% sərfəli

Rayon ort: 2,230 AZN/m²

Sabunçu

2 230 AZN/m²

Son 6 ay: -4.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +15.90%

Aktiv: 3615 Yeni: 1074 Tələb: Aşağı
70 588 USD
120 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Aygun x

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi