Satılır 4 otaqlı yeni tikili 94 m²

Bakı, Yasamal · Üç Tac · YeniEmlak.AZ

Satış EML-093624 3
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

94.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

20 / 24

Təsvir

Yasamalın ən gözəl və sakit yerlərindən birin 3 Tac yaşayış kompleksində 4 otaqlı super təmirli ev satışa çıxarıldı 94 kv sahəsi şəhər panoramalı elmlər və inşaatçılar metrosuna yaxın yeralti qaraj qaz su işıq daimi çıxarışlı ipotekaya yararlı Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,819 AZN/m²

Ortadan 3.5% sərfəli

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
143 243 EUR
265 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Amil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi