Satılır 4 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Binə · Emlak.Az

Satış EML-071425 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

1 / 7

Təsvir

Hövsan Mida 1də Qanuni 4 otaqlı Mənzil

Lahiyə: - Yeni tikili

Mərtəbə: - 1 / 7

Sahəsi: - 90 kv.m.(faktiki)

Sahəsi: - 83 kv.m.(çıxarışda)

Otaq sayı: - 4

Evin cəhəti (istiqaməti) – Künc

Sənəd:- Çıxarış (kupça)

Kommunal:- Qaz, su, elektrik daimidir. Telefon, KabelTV, İnternet var.

Hamam-tualet: - Ayrı-ayrı

İstilik sistemi: - Kombi

Ünvan: - Bakı şəh, Suraxanı rayonu, Hövsan qəsəbəsi Mida 1

Yaxınlıqda: - 172 sayli mekteb

Qalacaq əşya: - Mətbəx mebeli

QEYD: - Bütün sənədlər qaydasındadır. Qeyri-real müştərilər narahat etməsin.

EVİN YERİNİ ÖYRƏNİB, HAQQIMIZA GİRƏNLƏRƏ HALALLIQ VERMİRİK!

REAL ALICIYA ENDİRİM OLACAQ!

Siz çağrı atın, biz sizə zəng edəcik. Whatsapa cavab verilməyə bilər. Zəng etməyiniz xahiş olunur.

İpoteka ilə ev satmırıq, köməklik göstərmirik. İpotekası hazır olana da ev göstərmirik!

Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,444 AZN/m²

Ortadan 34.1% sərfəli

Rayon ort: 2,192 AZN/m²

Binə

2 192 AZN/m²

Son 6 ay: -18.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +5.20%

Aktiv: 846 Yeni: 211 Tələb: Aşağı
76 471 USD
130 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mülk Əmlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi