Satılır 4 otaqlı yeni tikili 240 m²

Bakı, Səbail · Bunyad Serdarov kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-184373 12
3 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

240.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

12 / 14

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Iceri Seher, , Axundov Bagin Yaxinliginda, 12/11 240 kv 4 otaqli tam temirli Duplex Satilir. Sened Kupca.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,167 AZN/m²

Ortadan 13.2% baha

Rayon ort: 3,680 AZN/m²

Səbail

3 680 AZN/m²

Son 6 ay: +16.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.50%

Aktiv: 2851 Yeni: 820 Tələb: Aşağı
540 541 EUR
1 000 000 AZN
Kupçalı
E

Ehmed

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi