Satılır 4 otaqlı yeni tikili 230 m²

Bakı, Yasamal · Mətbuat prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-062948 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

230.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

9 / 18

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Elmler Akademiyasi - Shokolad Tower Premium binasinda 4 otaqli menzil satilir. 230kvadrat, 3 sanuzeli var. Yüksek seviyyede temir olunub. Kupça var. Ofis haqqi alıcı terefinden 1% Whatsapp 7/24

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,348 AZN/m²

Ortadan 48.7% baha

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
588 235 USD
1 000 000 AZN
Kupçalı
M

Murad bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi