Satılır 4 otaqlı yeni tikili 220 m²

Bakı, Nərimanov · Nərimanov rayonu,Koroğlu Rəhimov · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189834 9
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

220.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

7 / 18

Təsvir

ƏLA TƏKLİF PREMİUM KOMPLEKS !!! Nərimanov rayonunda Heydər Əliyev mərkəzinin yanı premimum kompleksdə Zümrüd Residence qanuni 4 otaqlı təmirsiz mənzil satılır.Mənzilin ideal proyekti var.Otaqlar geniş və işıqlıdır.Binada 24 saat mühafizə 3 sürətli lift yeraltıqaraj var... Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,955 AZN/m²

Ortadan 24.2% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
382 353 USD
650 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Z

Zaur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi