Satılır 4 otaqlı yeni tikili 219 m²

Bakı, Sabunçu · Polo Residences · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189425 7
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

219.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

Öz mənzilimdir. Sea Breez-də işləyərkən xüsusi olaraq panoramasına görə almışam. Qarşısında dəniz mənzərəsini kəsən heç bir hündür tikili yoxdur. Əksinə, 180 dərəcə bucaqla dənizə, günün batmağına, Sea Breeze-in 2 unikal binaları olan “Skyline” və “Caspian Dream liner”-ə mənzilin terrasından möhtəşəm mənzərə açılır. Digər eyvanlarda isə həyətə və həyətdəki böyük hovuza gözəl mənzərə açılır. Qeyd: Mənzil yerləşən Polo Residences yaşayış kompleksi artıq sakinlərin istifadəsinə verilib. Keyfiyyət və üstünlük: - Liftlər - Kone - Finlandiya - Su və istilik izolyasiyası - Mapei - İtaliya - Ventfasad sistemi - TexLam by Levantina - Ispaniya - Dekorativ boya - Mapei - İtaliya - Qapı və pəncərə sistemi - Reynaers - Belçika - Qapı və pəncərə aksessuarları - GU & Seagenia - Almaniya Kompleks sakinlərinin istifadəsinə aşağıdakılar daxildir: - Özəl böyük hovuz; - Uşaq oyun meydançası; - “POLO” cafe - Rahat səkilər və velosiped yolları şəbəkəsi; - Yeraltı parking; - Yerüstü parking; - Çimərlik.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,265 AZN/m²

Ortadan 47.8% baha

Rayon ort: 2,209 AZN/m²

Sabunçu

2 209 AZN/m²

Son 6 ay: -5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -16.30%

Aktiv: 2821 Yeni: 568 Tələb: Aşağı
420 588 USD
715 000 AZN
Kupçalı
S

Seymur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi