Satılır 4 otaqlı yeni tikili 212 m²

Bakı, Yasamal · Cəfər Cabbarlı · Ev10.Az

Satış EML-205116 2
13 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

212.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

11 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Yasamal rayonu ərazisində inşa edilmiş Deluxe yaşayış kompleksində mənzil satılır.Ümumi sahəsi 212 kv met rolan mənzil 4 otaqdan ibarətdi.Mənzilin çıxarışı var və yelçəkəndi.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,698 AZN/m²

Ortadan 26.6% baha

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
423 784 EUR
784 000 AZN
Kupçalı
A

Anar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi