Satılır 4 otaqlı yeni tikili 208 m²

Bakı, Səbail · Serdar Bünyadzade küçesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199000 2
3 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

208.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

5 / 12

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Deyerli müşterilerimiz İçerişeher m/st yaxınlıgı,Axundov bagının yanında,4 otaqlı ,sahesi 208m2 temirli menzil satışa teklif olunur. Menzilde 2 sanuzel ve 1 qarderob otagı var Menzilin Alov Qüllelerine möhteşem ponaraması var. Bu binada asanlıqla satışa menzil çıxmır. Kupçası var ve İpotekaya yararlıdır. Bina infrastruktur cehetden çox mükemmel yerde yerleşir. Etraflı melumat üçün ele indi menimle elaqe saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,048 AZN/m²

Ortadan 37.7% baha

Rayon ort: 3,667 AZN/m²

Səbail

3 667 AZN/m²

Son 6 ay: +16.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +19.20%

Aktiv: 2883 Yeni: 824 Tələb: Aşağı
567 568 EUR
1 050 000 AZN
Kupçalı
V

VİP

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi