Satılır 4 otaqlı yeni tikili 205.5 m²

Bakı, Nəsimi · Dilarə Əliyeva küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-170333 3
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

205.50m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

14 / 15

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR – Gülüstan MTK Şəhərin ən prestijli layihələrindən olan Gülüstan MTK kompleksində tam yeni təmirli, dizayner layihəli 4 otaqlı premium mənzil satışdadır. Möhtəşəm panoramik şəhər mənzərəsi Bütün mebel və texnika ilə birlikdə 24/7 mühafizə və təhlükəsizlik Açarı götür – birbaşa yaşa. СРОЧНО ПРОДАЁТСЯ – Gülüstan MTK В одном из самых престижных жилых комплексов столицы Gülüstan MTK продаётся полностью новый, дизайнерский 4-комнатный апартамент. Панорамный вид на город Продаётся со всей мебелью и техникой Круглосуточная охрана Готов к заселению.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,406 AZN/m²

Ortadan 5.3% sərfəli

Rayon ort: 3,599 AZN/m²

Nəsimi

3 600 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
700 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ü

Ülvi bey Murad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi