Satılır 4 otaqlı yeni tikili 201 m²

Bakı, Xətai · Ağ Şəhər · YeniEmlak.AZ

Satış EML-251495 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

201.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

3 / 8

Sənəd tipi

Kupça

Lift

Var

Təsvir

Ağ Şəhərdə Mükəmməl Təklif! Qarabağ Atları Meydanında İdeal Proyektli 4 Otaqlı Mənzil! Bakının ən müasir, Avropa üslublu və prestijli yaşayış kompleksi olan Ağ Şəhərdə — Qarabağ Atları Meydanının düz yanında lüks mənzil satışa çıxarılıb! Öz zövqünə uyğun dizayn yaratmaq istəyənlər üçün ideal fürsətdir. Əsas Göstəricilər: • Sahəsi: 201 kv.m • Otaq sayı: 4 otaq • Layihə: İDEAL PROYEKT (Otaqların bölgüsü çox rahat və funksionaldır) • Mərtəbə: 8 mərtəbəli fransız üslublu binanın 3-cü mərtəbəsi • Vəziyyəti: Təmirsiz (Podmayak) Üstünlükləri və Kommunal: • Qaz, su və işıq təminatı daimidir. • Binanın geniş həyəti, yeraltı parkinqi, 24/7 mühafizə və müşahidə sistemi mövcuddur. • Ağ Şəhərin geniş bulvarına, kafe və restoranlarına addımlıq məsafədə yerləşir. Sənəd: • Kupça Ekoloji cəhətdən təmiz və müasir şəhərsalma standartlarına cavab verən bu ərazidə mənzil sahibi olmaq şansını qaçırmayın! Əlaqə və əlavə məlumat üçün: ? 050-209-36-86 Tehran ________________________________________

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,348 AZN/m²

Ortadan 45.4% baha

Rayon ort: 2,991 AZN/m²

Xətai

2 991 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.30%

Aktiv: 19591 Yeni: 6458 Tələb: Aşağı
514 118 USD
874 000 AZN
Kupçalı
T

Tehran

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi