Satılır 1 otaqlı yeni tikili 40 m²

Bakı, Keşlə · Emlak.Az

Satış EML-063495 1
12 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

16 / 16

Təsvir

İNVESTORLARIN NƏZƏRİNƏ!!! SUPER TƏKLİF !!! Elmlər metrosu Favorit marketinin yaxınlığında 16 mərtəbəli binanın 16cı mərtəbəsində 1 otaqlı mənzil satılır.Su qaz işıq fasiləsizdir.İstilik sistemi kombidir.Sənəd ÇIXARIŞDI.Əşyalı satılır.Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli yerdə yerləşir və universitet,məktəb,bağça və s. iaşə obyektlərinə yaxındı.Ətraflı məlumat üçün buyurub əlaqə saxlaya bilərsiniz.XİDMƏT HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,100 AZN/m²

Ortadan 43.3% sərfəli

Rayon ort: 3,702 AZN/m²

Keşlə

3 702 AZN/m²

Son 6 ay: +108.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.30%

Aktiv: 939 Yeni: 15 Tələb: Aşağı
84 000 AZN
Təmirli Kupçalı
X

Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi