Satılır 4 otaqlı yeni tikili 201 m²

Bakı, Xətai · Ayaz İsmayılov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-182722 10
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

201.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

13 / 25

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

KHATAI RESIDENCE yaşayış kompleksində tikilməkdə olan binada 23-cü mərtəbədə yerləşən, sahəsi 201 kv.m olan dəniz mənzərəli 4 otaqlı mənzil satılır. Qeyd edim ki, həmin binanın 23-cü mərtəbəsində sahəsi 161 kv.m olan 3 otaqlı mənzil də satışdadır (kv.m qiyməti 3 000 manat). Hər iki mənzil şəxsi mülkiyyətimdir. Mənzillərin baxışı birbaşa dəniz istiqamətindədir. Hazırda binanın 24-cü mərtəbəsi inşa olunur, yekunlaşma prosesi gedir. Xətai metro stansiyasına 100 m, “Ağ Şəhər Bulvarı”na isə 300 m məsafədə yerləşir. Binanın qarajında parkinq, avtoyuma və fitnes klub mövcuddur.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,985 AZN/m²

Ortadan 0.1% baha

Rayon ort: 2,983 AZN/m²

Xətai

2 983 AZN/m²

Son 6 ay: +3.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
600 000 AZN
Kupçalı
n

nizami

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi