Satılır 4 otaqlı yeni tikili 200 m²

Bakı, Nəsimi · Sabit Rehman kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199786 2
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

200.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

5 / 14

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR! İPOTEKAYA YARARLI MƏNZİL! Nərimanov rayonu, Səbit Rəhman küçəsi Neftçi Baza, 1 saylı ASAN Xidmət, Olimpik Star əyləncə mərkəzi yaxınlığı Yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsi Ümumi sahə: 200 kvm 4 otaqlı (qanuni) Təmirli mənzil Kupça var Qaz, su, işıq daimidir Qiymət: 469 000 AZN Əlavə üstünlüklər: Geniş və rahat planlama Ailə üçün ideal seçim Prestijli və əlverişli ərazi Xidmət haqqı: 1% (alıcı tərəfindən ödənilir)

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,345 AZN/m²

Ortadan 34.8% sərfəli

Rayon ort: 3,596 AZN/m²

Nəsimi

3 596 AZN/m²

Son 6 ay: -4.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.60%

Aktiv: 12405 Yeni: 4241 Tələb: Aşağı
469 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nurlan Bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi