Satılır 4 otaqlı yeni tikili 200 m²

Bakı, Nəsimi · M.Qasımov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-179892 15
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

200.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

10 / 17

Təsvir

Podmayak qiymətə təmirli 4 otaqlı yeni tikili mənzil satılır!!! Köhnə Nəsimi bazarının yaxınlığında ,Gənclikdə yeni açılan parkın yanında 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 10-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 200 kv.m olan əla təmirli 4 otaqlı mənzil satılır.Yüksək səviyyədə və keyfiyyətli materillarla təmir olunub.Mənzil yelçəkəndi,əşyaları ilə birlikdə satılır.Qaz var,isitmə sistemi kombidi.Sənədi çıxarışdı,ipotekaya yararlıdı.Xidmət haqqı alıcı tərəfdən 1 % olacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,650 AZN/m²

Ortadan 26.5% sərfəli

Rayon ort: 3,606 AZN/m²

Nəsimi

3 606 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12049 Yeni: 3961 Tələb: Aşağı
311 765 USD
530 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
A

Asan əmlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
8 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi