Satılır 4 otaqlı yeni tikili 200 m²

Bakı, Nərimanov · Xətai prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-159430 11
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

200.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

10 / 18

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Təcili satılır !!! Heydər Əliyev Mərkəzinə yaxın, Təhsil Nazirliyinin yanında !!! Kupçalı, ipotekaya yararlı, skvaznoy və qismən əşyalı !!! - 18/10 - 200 kv - 4 otaq qanuni Şirkət xidməti 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,200 AZN/m²

Ortadan 43.5% sərfəli

Rayon ort: 3,895 AZN/m²

Nərimanov

3 895 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
237 838 EUR
440 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Z

Zamiq bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi