Satılır 4 otaqlı yeni tikili 197 m²

Bakı, Səbail · Şəmsi Bədəlbəyli · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189796 10
3 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

197.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

10 / 18

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Nəsimi rayonu ərazisində 28 Mall yanında inşa edilmiş yeni tikili binada mənzil satılır.Ümumi sahəsi 197 kv metr olan mənzil 4 otaqdan ibarətdi.Çıxarışı var.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,893 AZN/m²

Ortadan 19.4% sərfəli

Rayon ort: 3,592 AZN/m²

Səbail

3 592 AZN/m²

Son 6 ay: +13.9%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.00%

Aktiv: 2123 Yeni: 355 Tələb: Aşağı
308 108 EUR
570 000 AZN
Kupçalı
A

Anar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi