Satılır 4 otaqlı yeni tikili 192 m²

Bakı, Xətai · Fəzail Bayramov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198402 7
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

192.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

18 / 25

Təsvir

Xetai Sevgi Parkının yaxınında yerləşir. Metroya cəmi 4-5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən mənzil əşyalı satılır. Mənzil haqqında: Tam təmirli 192 m² 4 otaq Rahat yaşayış üçün bütün şərait mövcuddur. Sənəd çıxarışdır. Yaxınlıqda Park, Əyləncə mərkəzi, məktəb, biznes merkezleri, bağçalar, marketlər, hospital, mövcuddur. Maraqlananlar zəng edə və ya WhatsApp vasitəsilə əlaqə saxlaya bilərlər. Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,552 AZN/m²

Ortadan 14.6% sərfəli

Rayon ort: 2,990 AZN/m²

Xətai

2 990 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.50%

Aktiv: 18637 Yeni: 5808 Tələb: Aşağı
490 000 AZN
Təmirli Kupçalı
H

Hande xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi