Satılır 4 otaqlı yeni tikili 192 m²

Bakı, Nəsimi · Kövkəb Səfərəliyeva · YeniEmlak.AZ

Satış EML-193896 2
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

192.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

5 / 20

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Nəsimi rayonu Kövkər Səfərəliyeva küçəsində inşa edilmiş yeni tikili binada mənzil satılır.Ümumi sahəsi 192 kv metr olan mənzil 4 otaqdan ibarətdi.Çıxarış var.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,229 AZN/m²

Ortadan 10.5% sərfəli

Rayon ort: 3,609 AZN/m²

Nəsimi

3 609 AZN/m²

Son 6 ay: -4.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
620 000 AZN
Kupçalı
A

Anar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi