Satılır 4 otaqlı yeni tikili 192 m²

Bakı, Nəsimi · Bakı ş., Azadlıq prospekti · Ev10.Az

Satış EML-093664 3
5 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

192.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

17 / 20

Təsvir

Köhnə Nəsimi bazarının yerində inşa olunan Olympus Park yaşayış kompleksində 20 mərtəbənin 17-ci mərtəbəsində 4 otaqdan 3 otağa düzəlmə, əla təmirli mənzil tam əşyalı satılır. Sahəsi 192 kv.m. QAZ+KUPÇA. Qiymətdə razılaşmaq olar. Ətraflı məlumat üçün zəng edin.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,073 AZN/m²

Ortadan 13.8% sərfəli

Rayon ort: 3,565 AZN/m²

Nəsimi

3 565 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
590 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Q

Qüdrət

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi