Satılır 4 otaqlı yeni tikili 191 m²

Bakı, Yasamal · Fuad İbrahimbəyov küc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199551 3
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

191.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

12 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR – NİZAMİ METROSU / 5-ci PARALEL İÇDƏN-İÇƏ 191 m² • QANUNİ 4 OTAQ (5-ə düzəlmə) • KUPÇALI Nizami metrosuna cəmi 3–4 dəqiqə piyada məsafədə, 5-ci paralelin ən tələb olunan və sakit hissəsində yerləşən geniş və funksional planlı mənzil satışdadır. Bu ölçüdə və bu planla mənzil bazarda nadir hallarda təklif olunur. ƏSAS MƏLUMATLAR • İçdən-içə sahə: 191 m² • Mərtəbə: 12 / 17 • Qanuni 4 otaq (istəyə görə 5 otaq kimi istifadə olunur) • 3 sanitar qovşaq (1 master yataq otağında) • 3 balkon • 4 tərəfə baxış – gün işığı və hava dövranı ideal • Qaz / su / işıq daimi • Kombi istilik sistemi • Çıxarış (Kupça) – ipotekaya tam yararlıdır • Lift mövcuddur Mənzildə elektronika və qonaq otağı masa dəsti istisna olmaqla əşyalar qalır. ÜSTÜNLÜKLƏR Real 191 m² yaşayış sahəsi Geniş və işıqlı otaqlar Rütubətsiz və funksional plan Sakit və keyfiyyətli qonşuluq Metro, məktəb, bağça, market və klinikalar ayaq məsafəsində Həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçim QİYMƏT: 435 000 AZN Real alıcı ilə yerində razılaşma mümkündür.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,277 AZN/m²

Ortadan 22.4% sərfəli

Rayon ort: 2,933 AZN/m²

Yasamal

2 933 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
235 135 EUR
435 000 AZN
Kupçalı
Ə

Əhəd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi