Şəkil yoxdur

Satılır 4 otaqlı yeni tikili 191 m²

Bakı, Nərimanov · Həsən Əliyev küç · Ev10.Az

Satış EML-131292 1
11 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

191.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

4 / 18

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Gənclik metrosuna. yeni salınmış Pişevari adına parka və tibb universitetına yaxın . 17/4-191 kv.m.-4 otaq. əla təmirli mənzil satılır. Çıxarış var . İpotekaya yararlıdır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,565 AZN/m²

Ortadan 34.3% sərfəli

Rayon ort: 3,903 AZN/m²

Nərimanov

3 903 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.60%

Aktiv: 17549 Yeni: 6479 Tələb: Aşağı
264 865 EUR
490 000 AZN
Təmirli Kupçalı
G

Gözəl xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi