Satılır 4 otaqlı yeni tikili 175 m²

Bakı, Xətai · Məhəmməd Hadi küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198335 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

175.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

7 / 16

Təsvir

TƏCİLİ DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI SATILIR!!! . Xətai rayonu Məhəmməd Hadi küçəsi Həzi Aslanov metro stansiyasına cəmi 1-2 dəqiqəlik piyada məsafədə, prestijli Tikmat yaşayış kompleksində yerləşən 4 otaqlı, əla təmirli mənzil satışa təqdim olunur. Mənzildə 3 sanitar qovşaq, ayrıca qarderob otağı və 3 geniş eyvan mövcuddur. Mənzil tam əşyalı şəkildə satılır və yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. . Kommunal xidmətlər — qaz, su və işıq daimidir. Binanın yerləşdiyi ərazi inkişaf etmiş infrastruktura malikdir. Yaxınlığında məktəblər, uşaq bağçaları, supermarketlər və gündəlik ehtiyaclar üçün bütün vacib obyektlər yerləşir. Sənədi çıxarışdır və mənzil ipoteka üçün tam yararlıdır. . Otaq sayı: 4 otaq Sahə: 175 kv.m Mərtəbə: 7/16 Təmir vəziyyəti: Əla təmirli Satış forması: Əşyalı Sənəd: Çıxarış Qiymət: 355.000 AZN . Mənzil ilə yaxından tanış olmaq və baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. OFİS HAQQI: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,029 AZN/m²

Ortadan 32.2% sərfəli

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.50%

Aktiv: 18637 Yeni: 5808 Tələb: Aşağı
208 824 USD
355 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Q

Qərib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi