Satılır 4 otaqlı yeni tikili 170 m²

Bakı, Nəsimi · Cəlil Məmmədquluzadə küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-204196 2
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

170.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

3 / 18

Təsvir

Şəhərin mərkəzi və tələb olunan ərazilərindən biri olan Nəsimi rayonunda yerləşən 4 otaqlı, 170 kv geniş mənzil satışa təqdim olunur. ? 170 kv geniş sahə ? 4 otaqlı rahat planlaşdırma ? Kupça (çıxarış) mövcuddur ? Mərkəzi və əlverişli yerləşmə Real alıcıya endirim olacaq. Geniş sahəsi ilə böyük ailə üçün ideal yaşayış məkanıdır və eyni zamanda dəyərli yatırım imkanı yaradır. ? Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın. Ofis xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,235 AZN/m²

Ortadan 10.3% sərfəli

Rayon ort: 3,608 AZN/m²

Nəsimi

3 608 AZN/m²

Son 6 ay: -4.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
323 529 USD
550 000 AZN
Təmirli Kupçalı
G

Gül xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi