Satılır 4 otaqlı yeni tikili 164 m²

Bakı, Nəsimi · N.Yusifbəyli küc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-197112 17
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

164.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

16 / 18

Sənəd tipi

Kupça

Telefon

Var

Təsvir

Nəsimi rayonu,ASAN Xidmət 1-ə yaxın yerləşən, yeni tikili binanın 18/16 ci mərtəbəsində yerləşən 4 otaqli pod moyak mənzil satılır pol skvoznoy .Mənzilin suyu ,işiqi,qazı daimidir.Ətrafda super market,uşaq baxçası,məktəb və c var .Əlavə sual ücün zəng edin.+ Kupca.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,677 AZN/m²

Ortadan 25.7% sərfəli

Rayon ort: 3,601 AZN/m²

Nəsimi

3 601 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 12264 Yeni: 4153 Tələb: Aşağı
258 235 USD
439 000 AZN
Kupçalı
C

Calal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi