Şəkil yoxdur

Satılır 4 otaqlı yeni tikili 164 m²

Bakı, Nəsimi · Mövsüm Sənani küç. · Ev10.Az

Satış EML-131322 4
9 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

164.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

16 / 21

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Tibb universitetın və Asan xidmətin yanı 21/16 – 4 otaq -164 kv.m. təmirsiz mənzil satılır. Yer altı parking. Uşaqlar üçün oyun meydancası. Çıxarış var. Dəyərindən aşağı qiymətdi. -------------------------------------------------- Не далеко от Мед университета и Асан хидмете 21/16-4 ком – 164 кв.м. под маяк. Подземная парковка, детская площадка. Купча есть. Продаётся ниже себестоимости.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,799 AZN/m²

Ortadan 22.3% sərfəli

Rayon ort: 3,602 AZN/m²

Nəsimi

3 602 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 12264 Yeni: 4153 Tələb: Aşağı
270 000 USD
459 000 AZN
Kupçalı
G

Gözəl xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi