Satılır 4 otaqlı yeni tikili 163 m²

Bakı, Yasamal · Fuad İbrahimbəyov küc · Ev10.Az

Satış EML-205994 4
7 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

163.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

6 / 18

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Ekskuliziv variant.Şəhərin mərkəzində,6 cı paralelnidə,Nizami metrosuna 5 dq lik piyada məsafədə yerləşir.Yaxınlığında məktəb,uşaq bağçası,restoran Bravo,Araz,Favaroite marketleri,mağazalar,salonlar var, çox əlverişli bir yerdə yerləşir.Əla təmirli,lüks mebeller ile satılır.Mənzildə 2 sanitar qovşaq var.Qaz,su,işıq daimi.İstilik sistemi kombi.Təmirdən sonra evdə yaşayış olmayib.Sənəd:Kupça.Tam yelkəçəndir.Hər otaqda Yeni kondisenerler var.Kaladofka var.Hər otaqda Tv var.7/24 mühafizəli həyətdir,yeraltı qaraj var. Mənzilin 2 eyvanı var.Ətraflı məlumat üçün zəng edin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,755 AZN/m²

Ortadan 6.1% sərfəli

Rayon ort: 2,932 AZN/m²

Yasamal

2 932 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.60%

Aktiv: 11507 Yeni: 3581 Tələb: Aşağı
449 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ə

Əhəd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi