Satılır 4 otaqlı yeni tikili 158 m²

Bakı, Nəsimi · Ənvər Hüseynov · Ev10.Az

Satış EML-209375 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

158.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

18 / 20

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

NAĞIL KİMİ MƏNZİLSATIŞDADIR! ALMAĞA GECİKMƏYİN! Bina yerləşir 8 noyabr metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə, Azər Əliyev, Həsən Əliyev küçəsinə məhlədən keçidi olan, prestijli yaşayış kompleksində. Binanın yeraltı qarajı, parkinq üçün sahəsi, uşaqların oynaması üçün meydançası, dükünlar və s. Mənzil YELÇƏKƏN, gözəl, işıqlı, FULL təmirli( Dizayner tərəfindən təmir olunmuş), bahalı parket döşəməli, qanuni 3 otaqlı+1 kabineti, böyük mətbəxi, dəhliz-holu, 1 böyük sanitar qovşağı, 1 saxlanc otağı və 2 ədəd böyük balkonu. Mənzildən açılan gözəl panorama. Çıxarışda 148kvm-dir, realda 158kvm-dir. Bahalı BREND FİRMALARIN ƏŞYALARI qiymətə daxildir. İPOTEKAYA YARARLIDIR! OFİS HAQQI alıcıdan-1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,367 AZN/m²

Ortadan 33.6% sərfəli

Rayon ort: 3,567 AZN/m²

Nəsimi

3 567 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
202 162 EUR
374 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi