Satılır 4 otaqlı yeni tikili 157 m²

Bakı, Xətai · Süleyman Vəzirov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-154307 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

157.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

9 / 16

Təsvir

Ünvan: Xətai rayonu, Xətai metrosu, Süleyman Vəzirov küçəsi. -Sahə: 157 Kv/m. -Qiymət: 530.000 Azn. -Mərtəbə: 16/9 -Təmir: Təmirli. -Sənəd: Çıxarış(Kupça). -Qaz: Var. Xətai metrosuna yaxın məsafədə yerləşən yeni tikili binada 4 otaqlı super təmirli mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir. Qaz, su, işıq daimidir. Mənzildə 3 sanuzel var . Binanın geniş qapalı həyəti ,Hər blokunda 2 ədəd sürətli lifti, yerlatı parkingi, 7/24 mühafizə sistemi var. Komissiya haqqı alıcı tərəfindən: 1%. Ətraflı məlumat üçün buyurub zəng edib və ya whatsappa yazıb əlaqə saxlaya bilərsiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,376 AZN/m²

Ortadan 12.8% baha

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
311 765 USD
530 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi