Satılır 4 otaqlı yeni tikili 152 m²

Bakı, Nəsimi · Səməd Vurğun küçəsi · Ev10.Az

Satış EML-205139 3
10 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

152.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

11 / 20

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Ekskluziv Təklif! Şəhərin mərkəzində, Zabitlər Parkının yanında mənzil! Şəhərin ən prestijli və əlverişli nöqtələrindən birində – Nizami və 28 May metrolarının yaxınlığında, Zabitlər bağının tam kənarında geniş və işıqlı mənzil satışa çıxarıldı. Mənzil haqqında məlumat: • Sahə: 152 m² • Otaq sayı: 4 otaq • Təmir: Yüksək keyfiyyətli materiallarla, xüsusi zövqlə təmir olunub. • Yerləşmə: Şəhər mərkəzi, bütün infrastrukturun mərkəzində. Mənzil həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. Qiymət və əlavə məlumat üçün əlaqə saxlayın. Qeyd: Şirkətin xidmət haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,224 AZN/m²

Ortadan 10.4% sərfəli

Rayon ort: 3,598 AZN/m²

Nəsimi

3 598 AZN/m²

Son 6 ay: -4.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.60%

Aktiv: 12405 Yeni: 4241 Tələb: Aşağı
288 235 USD
490 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Araz

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi