Satılır 4 otaqlı yeni tikili 146 m²

Bakı, Sabunçu · Səməd bəy Mehmandarov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-197129 4
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

146.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

11 / 14

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

ÇOX TƏCİLİ SATILIR QANUNİ 4 OTAQ ÇIXARIŞ VAR + İPOTEKA MÜMKÜNDÜR ✅ BAKIXANOV RESİDENCE ZƏFƏR 1 LAYİHƏSİ Hörmətli Müştərilər Sizə, Sabunçu rayonu Bakıxanov qəsəbəsi,Səməd Bəy Mehmandarov küçəsində yerləşən Yeni tikili yaşayış kompleksindən çox gözəl bir mənzil təklif edirəm. Mərtəbə:11/14. Ümumi sahəsi 146 kv olan bu mənzil QANUNİ 4 OTAQDIR. Mənzil təmirsizdir (padmayak).Öz zövqünüzə uyğun dizayn verə bilərsiniz. Bina demək olar ki, tam yaşayışlıdır.Çox az sayda padmayak qalıb binada. Mənzilin geniş və işıqlı otaqları var. Binada Qaz Su İşıq Daimidir. Çıxarış (Kupça) var.İpotekaya da Yararlıdır.✅ Bina 7/24 mühafizə və kamera ilə müşahidə olunur. Parking üçün yeraltı avtodayanacaq mövcuddur. Yerləşim olaraq çox yaxşı yerdədir. Ətrafda ehtiyac olacaq bütün iaşə obyektləri mövcuddur. Əlavə məlumat üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlayın. WhatsApp da Aktivdir. Ofis Xidmət Haqqı 1%...

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,178 AZN/m²

Ortadan 2.4% sərfəli

Rayon ort: 2,231 AZN/m²

Sabunçu

2 231 AZN/m²

Son 6 ay: -4.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +20.50%

Aktiv: 3519 Yeni: 996 Tələb: Aşağı
318 000 AZN
Kupçalı
А

Амар Гулиев

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi