Satılır 4 otaqlı yeni tikili 146 m²

Bakı, Xətai · Gence pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-127923 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

146.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

5 / 19

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

? Dəniz mənzərəli premium fürsət! ? Xətai rayonu, Panorama Park yaşayış kompleksi ? 4 otaqlı geniş mənzil ? 146 kv.m ? 5-ci mərtəbə ? Birbaşa dəniz mənzərəsi ? 380 000 AZN ✨ Rahatlıq, prestij və mənzərə – hamısı bir arada!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,603 AZN/m²

Ortadan 13% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
380 000 AZN
Kupçalı
Q

Qamet

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi