Satılır 4 otaqlı yeni tikili 140 m²

Bakı, Xətai · AQ Şəhər · YeniEmlak.AZ

Satış EML-110200 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

140.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

4 / 7

Təsvir

AĞ ŞƏHƏR, Qarabağ Atları meydanının yaxınlığında yerləşən binadanin 4-ci mərtəbəsində, Dəniz mənzərəli 4 otaqlı,( TƏMİRLİ ) 140 kv. sahəsi olan mənzil satılır. Yaxşı planirovkası var, skvoznoydu, həm həyitə həmdə küçəyə pənçərələri var. Girişinə yüksək keyfiyyətli mərmər döşənib. Binanın altında avtodayanacaq , mühafizə olunan həyətində uşaq və idman meydançaları var. Bina qazla təchiz olunub. Çıxarışı var. İpotekiyaya yararlı

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,821 AZN/m²

Ortadan 61.1% baha

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
675 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ə

Əlvanə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi