Satılır 4 otaqlı yeni tikili 140 m²

Bakı, Xətai · Gence prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194560 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

140.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

14 / 19

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

? Panorama Park Premium kompleksində 140 m² əla təmirli 4 otaqlı mənzil satılır Ünvan: Xətai rayonu, Gəncə prospekti — Panorama Park Premium yaşayış kompleksi Bina: Yeni tikili, premium səviyyəli (19 mərtəbə) Mərtəbə: 14/19 Ümumi sahə: 139 m² Mənzil: Əla təmirli, geniş və işıqlı 4 otaq Binanın ətrafı geniş və komfortludur. Yaxınlığında məktəblər, bağçalar, marketlər yerləşir. Binada uşaqlar üçün oyun mərkəzi və təhlükəsiz həyət mövcuddur. Sakit yaşayış mühiti ilə ideal seçimdir. Mənzilə baxmaq üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,357 AZN/m²

Ortadan 20.8% sərfəli

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
178 378 EUR
330 000 AZN
Kupçalı
Q

Qamet

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi