Satılır 4 otaqlı yeni tikili 130 m²

Bakı, Səbail · Əhət Yaqubov kücəsi · Ev10.Az

Satış EML-205124 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

130.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

4 / 6

Təsvir

🏡 Bulvara yaxın ərazidə zövqlə təmir olunmuş 4 otaqlı mənzil satılır! 📍 “UluBəy Yaşayış Kompleksi”ndə yerləşən mənzil əlverişli lokasiyası və keyfiyyətli təmiri ilə seçilir. 🏢 6 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi 📐 Sahə: 130 kv.m 🛏️ 4 otaqlı geniş və funksional layihə 🚿 Hamam otağı və sanuzel ayrıdır ✅ Çıxarış (kupça) var ✅ İpotekaya yararlıdır ✅ Sənədlər tam qaydasındadır 🔨 Mənzil zövqlə və yüksək keyfiyyətli materiallarla təmir olunub. Geniş və işıqlı otaqları rahat yaşayış üçün ideal seçimdir. 📍 Bulvara yaxın yerləşməsi mənzili həm yaşayış, həm də yatırım üçün çox əlverişli edir. 💰 Qiymət: 292.000 AZN 🤝 Real alıcı ilə qiymətdə razılaşma mümkündür. 📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,246 AZN/m²

Ortadan 37.8% sərfəli

Rayon ort: 3,614 AZN/m²

Səbail

3 614 AZN/m²

Son 6 ay: +14.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +23.70%

Aktiv: 2954 Yeni: 891 Tələb: Aşağı
292 000 AZN
Təmirli Kupçalı
V

Vüsal Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi