Satılır 4 otaqlı yeni tikili 130 m²

Bakı, Yasamal · C.Cabbarli küc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-196915 3
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

130.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

19 / 19

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Самая великолепная панорама каспийского моря и города!!! В престижной части города , вся инфраструктура в шаговой доступности , за парком ОФИЦЕРОВ. 19/19- 4 ком. ( кухня студия)- общая площадь 130 кв.м. Ремонт: Электропроводка готова, стены под обои готовы, потолки – алчипан. Тёплый пол. Лифт подымается на этаж. Крыша бетонная и ровная, высота потолков – 3.5 НЕ МАНСАРДА!!! КУПЧАЯ ЕСТЬ. --------------------------------------------------------------- Möhtəşəm dəniz və şəhər mənzərəli mənzil satışa çıxarıldı! Şəhərin prestijli yerində bütün infrastrukturlar piyada məsafədə, Zabitlər parkının arxasında yerləşir. 19/19 - 4 otaq (studio mətbəx) - ümumi sahəsi 130 kv.m. Təmir : Elektrik naqilləri hazırdır, divarlar oboy vurulmağa hazırdır, tavan – alcipanla yığılıb…

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,577 AZN/m²

Ortadan 12.2% sərfəli

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
335 000 AZN
Kupçalı
C

Calal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi