Satılır 4 otaqlı yeni tikili 129 m²

Bakı, Yasamal · Yasamal rayonu Cəfər Cabbarlı 31 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-176334 14
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

129.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

2 / 9

Təsvir

Salam ev əla təmirlidir özümüz üçün təmir etirmişdik satası olduq istəyən olsa əlaqə saxlasın qiyməti 10000 endirdik yaxında cıxarışda veriləcək inş aa Allah

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,729 AZN/m²

Ortadan 61.8% baha

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
610 000 AZN
Təmirli Kupçalı
T

Tərlan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi