Satılır 4 otaqlı yeni tikili 117 m²

Bakı, Nizami · Elşən Süleymanov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189202 11
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

117.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

15 / 17

Təsvir

Təcili satılır – panoramalı geniş mənzil . Nizami rayonu, Elşən Süleymanov küçəsində, Megastor və Nazlı Şadlıq Sarayının yanında yerləşən Çinar MTK-da mənzil satışa çıxarılıb. Neftçilər və Xalqlar Dostluğu metrolarına təxminən 15 dəqiqə məsafədədir. 17 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində yerləşir. Sahə: 117 m² Mənzil qanuni 2 otaqlıdır və 4 otağa çevrilə bilər. Padmayak vəziyyətdədir və alıcıya öz zövqünə uyğun təmir imkanı yaradır. . 2 geniş balkonu mövcuddur. Bina tam yaşayışlıdır. Qaz, su və işıq daimidir. 3 ədəd müasir lift sistemi, yeraltı və yerüstü dayanacaq mövcuddur. Ətrafında məktəblər (250 və 251 saylı), uşaq bağçaları, Məlhəm Hospital və digər infrastruktur obyektləri yerləşir. 30 və 32 nömrəli avtobusların son dayanacağı yaxınlıqdadır. . Sənəd: Müqavilə (çıxarış yaxın zamanda veriləcək) Geniş sahə, açıq mənzərə və sərbəst planlama imkanı ilə həm yaşayış, həm də investisiya üçün cəlbedici variantdır. XİDMƏT HAQQI: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,684 AZN/m²

Ortadan 44.3% sərfəli

Rayon ort: 3,020 AZN/m²

Nizami

3 020 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
106 486 EUR
197 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Q

Qərib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi