Satılır 4 otaqlı mənzil 75 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · 20 yanvar küçəsi · Bina.Az

Satış EML-192633 8
8 dəq piyada Avtovağzal metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

5 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Mənzil sahibiyəm ! Təcili mənzilin qiymətini endirdim !! Nəsimi rayonu 4 -cü mikrayon Memar Əcəmi metrosunan 3 dəqiqəlik piyada məsafədə 9 mərtəbəli ekspermental lahiyəli binanın 5 ci mərtəbəsində 4 otaqlı ( qanunı 3 otaqlı olub kuxna balkona kecılıb) mənzil 178000 min manata satıram!!!! İpotekiya yararlıdır. Lifti əla vəziyyətdədir. Tam əşyalı satılır Mənzilin yerləşdiyi bina 111 saylı və Qərənfil uşaq baxcasının 2 addımlıgında, Əcəmi metrosuna 3 dəqiqəlik piyada məsafədədir. Bakı, 4-cü mikrorayon bina 25.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,373 AZN/m²

Ortadan 19.7% sərfəli

Rayon ort: 2,957 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 957 AZN/m²

Son 6 ay: +3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.20%

Aktiv: 4106 Yeni: 1483 Tələb: Aşağı
178 000 AZN
Təmirli
E

Elman müəllim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi