Satılır 4 otaqlı mənzil 240 m²

Bakı, Xətai · Ağ şəhər. · Bina.Az

Satış EML-173660 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

240.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

15 / 19

Təsvir

‼️ MƏNZİLLƏR KATLAVANAN SATIŞA ÇİXDI‼️

RAFFLE EDİTİON – 5 ulduzlu premium yaşayış kompleksi!

🏢 19 mərtəbəli, Şərq və Qərb qüllələri 📐 Sahə: 103–506 kvm 🛏 4 otaqlı mənzil 🌇 Geniş terras və hündür tavanlar

✨ Kompleksdə: * Ağıllı ev sistemi * Konsyerj və resepsiyon * Ödənişsiz fitnes zalı * VİP avtoyuma * 2 mərtəbəli yeraltı parkinq * Premium sürətli liftlər * 24/7 xidmət (24 saat otaq xidməti mövcuddur-evinizdə hotellərin komfortunu yaşayın)

💰 Qiymət: 6200 AZN/kvm 📄 Şərtlər: 30% ilkin ödəniş, 36 ay 0% daxili kredit

📍 Bulvar, park və dənizkənarı ərazilərə yaxın prestijli yerləşmə!

📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

6,200 AZN/m²

Ortadan 107.7% baha

Rayon ort: 2,985 AZN/m²

Xətai

2 985 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
875 294 USD
1 488 000 AZN
A

Azad Hacızadə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi