Satılır 4 otaqlı mənzil 217 m²

Bakı, Nərimanov · Əliyar Əliyev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-062908 3
1 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

217.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

13 / 16

Təsvir

Premium yaşayış kompleksi olan Seven Star da 4 otaqlı ideal lahiyəyə sahib 217 kvadratlıq təmirsiz mənzil satılır. Yeraltı parking, əla infrastruktur, geniş həyət, sakit ərazi. Ətrafda market, məktəb, bağça və istənilən iaşə obyektləri mövuddur. Seven Star Rezidens də təmir işləri(Əsasən həyətində) artıq yekunlaşır bir neçə aya kupça verilməsi gözlənilir. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Xidmət haqqı alıcı tərəfdən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,885 AZN/m²

Ortadan 26% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
626 000 AZN
M

Miremin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi