Satılır 4 otaqlı mənzil 215 m²

Bakı, Nizami · Tağı Şahbazi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-192025 3
12 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

215.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

11 / 22

Təmiri

Təmirli

Təsvir

4-х комнатная квартира рядом с метро Низами, расположенная в престижном здании Azersel, по соседству со зданием Государственного комитета статистики, сочетает в себе комфорт, функциональность и статус центральной локации. Общая площадь квартиры составляет 215 кв.м, из которых 186 кв.м указаны по купчей, что делает объект привлекательным как для комфортного проживания, так и для выгодных инвестиций. Квартира расположена на 11-м этаже 22-этажного дома, имеет продуманную планировку с четырьмя просторными комнатами и двумя санузлами, что обеспечивает удобство для большой семьи, а из окон открывается приятный вид на город. 1% комиссия агенту.

Nizami metrosunun yaxınlığında yerləşən 4 otaqlı mənzil, Dövlət Statistika Komitəsinin binası ilə yanaşı yerləşən nüfuzlu Azersel binasında olub, mərkəzi məkanda rahatlıq və funksionallığı bir araya gətirir. Mənzilin ümumi sahəsi 215 kv.m-dir, onlardan 186 kv.m çıxarışda qeyd olunub ki, bu da onu həm yaşayış, həm də investisiya baxımından cəlbedici edir. 22 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsində yerləşən mənzil dörd geniş otağı və iki sanitar qovşağı ilə ailə üçün maksimum rahatlıq yaradır, pəncərələrdən isə şəhərə açılan xoş mənzərə görünür. Agentə 1% komissiya.

A 3-bedroom apartment near Nizami metro station, located in the prestigious Azersel building next to the State Statistics Committee, combines comfort, functionality, and a prime central location. The total area of the apartment is 215 sq.m, with 186 sq.m officially registered in the title deed, making it an attractive option for both comfortable living and investment purposes. Situated on the 11th floor of a 22-storey building, the apartment features four spacious rooms and two bathrooms, offering convenience for a family, along with a pleasant city view. 1% agent commission.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,023 AZN/m²

Ortadan 0.1% baha

Rayon ort: 3,021 AZN/m²

Nizami

3 021 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
650 000 AZN
Təmirli
М

Мурад, RNS Estate

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi