Satılır 4 otaqlı mənzil 215 m²

Bakı, Nərimanov · Təbriz küçəsi · Bina.Az

Satış EML-186922 12
14 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

215.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

16 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 Azərbaycan Respublikası Təhsil Nazirliyi yaxınlığında, Təbriz küçəsində premium mənzil satışdadır!

🏢 17 mərtəbəli yeni tikilinin 16-cı mərtəbəsi 📐 215 m² geniş sahə 🛏 4 otaqlı ideal planlama 📄 Çıxarış (kupça) var 🔧 Keyfiyyətli təmir

Şəhərin ən prestijli və rahat yaşayış ərazilərindən biri olan Nərimanov rayonunda yerləşən bu mənzil geniş və işıqlı otaqları, komfortlu planlaması və ideal lokasiyası ilə seçilir. Ətrafda məktəb, bağça, marketlər və bütün zəruri infrastrukturlar mövcuddur.

💰 Qiymət: 610 000 AZN

Prestijli ünvanda geniş və rahat mənzil axtaranlar üçün əla seçimdir!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,837 AZN/m²

Ortadan 27.3% sərfəli

Rayon ort: 3,902 AZN/m²

Nərimanov

3 902 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
358 824 USD
610 000 AZN
Təmirli
Ə

Əfsanə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi