Satılır 4 otaqlı mənzil 204 m²

Bakı, Nizami · Fuad Ibrahimbəyov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-091816 2
3 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

204.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

3 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Təcili Satılır Qiymətdə endirim olacaq İpatekaya yararlı Sənəd kupça çıxarış Ofis haqqı 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,642 AZN/m²

Ortadan 14% sərfəli

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
291 351 EUR
539 000 AZN
Təmirli
S

Samir bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi