Satılır 4 otaqlı mənzil 195 m²

Bakı, Nəsimi · Azadlıq pr. · Bina.Az

Satış EML-203865 2
2 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

195.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

9 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Срочно!!! Пр.Азадлыг Заселенный комплекс 4 ком.пл.195квм Отличный ремонт Встроенная мебель 3 спальни,2 с\у+ванные Система комби Балкон с панорамой на город. Большой двор+паркинг ------------------------------------------- Azadlig prospekti Yashayish kompleksi 4 otag sah.195kvm Ela temir 3 yatag,2 s\g,kombi Eyvan +menzere Boyuk heyet+ushag meydanca

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,231 AZN/m²

Ortadan 10.1% sərfəli

Rayon ort: 3,592 AZN/m²

Nəsimi

3 592 AZN/m²

Son 6 ay: -4.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 12654 Yeni: 4431 Tələb: Aşağı
340 541 EUR
630 000 AZN
Təmirli
N

News Service

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi