Satılır 4 otaqlı mənzil 195 m²

Bakı, Nəsimi · Azadlıq prospekti · Bina.Az

Satış EML-090762 2
5 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

195.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

14 / 20

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR. İDEAL PROYEKT.. Nəsimi rayonu, Olympus Nəsimi layihəsində 20 mərtəbəli yeni tikilinin 14-cü mərtəbəsində qanuni 4 otaqlı ümumi sahəsi 195 kvm olan mənzil satılır. Binanın səliqəli və qapalı həyəti,mühafizə xidməti,kamera sistemi,yeraltı parkinqi var. Binada sakinlərin təhlükəsizliyi və istirahəti üçün hər bir şərait mövcuddur. Çox gözəl həyəti: uşaq meydancası, idman meydançası, besedkalar, çoxlu yaşıllıq. Çox sakit həyət.İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli ərazidə yerləşir. Yaxında məktəblər, baxça, supermarketlər, klinikalar, metro və avtobus dayanacaqları və digər iaşə obyektləri mövcuddur. Şirkətin xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,615 AZN/m²

Ortadan 26.7% sərfəli

Rayon ort: 3,567 AZN/m²

Nəsimi

3 567 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
510 000 AZN
N

Nicat bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi