Satılır 4 otaqlı mənzil 190 m²

Bakı, Sahil qəs. · Tolstoy küçəsi · Bina.Az

Satış EML-170018 2
9 dəq piyada Sahil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

190.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

9 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Sheherin merkezinde ,Fevvareler meydaninin yaxinliginda,15 mertebeli yeni tikili binanin 9 cu mertebesinde ela temirli,qanuni 4 otaqli menzil satilir.Menzildeki ESHYALAR gorsedilen qiymete daxildir.ELAVE OLARAQ MENZILE AID QARAJDA VAR,qaraj qiymete daxil deyi.Danishiq yolu ile.Menzil yelcekendir.Binanin suretli liftleri movcuddur.Etrafli melumat ucun zeng vura bilersiniz.Alici terefden ofisin xidmet haqqi 1 faiz teshgil edecek.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,474 AZN/m²

Ortadan 4.5% sərfəli

Rayon ort: 4,685 AZN/m²

Sahil qəs.

4 685 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -9.20%

Aktiv: 1814 Yeni: 618 Tələb: Aşağı
500 000 USD
850 000 AZN
Təmirli
İ

İlham.m

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi