Satılır 4 otaqlı mənzil 181 m²

Bakı, Xətai · Afiyəddin Cəlilov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-068289 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

181.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

10 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

İpatekaya yararlı . Yeni tikili kompleksdə . ------------------------------------------ Şah İsmayıl Xətai metrosuna yaxın məsafədə yeni tikili premium kompleksdə qanuni 4 otaq əla təmirli dənziə panoramalı mənzil Əşyalı vəzyətdə Satılır . Qaz su işıq daimidir . Mənzildə ümumi 2 sanuzel var . Binada sürətli liftlər var . Kompleksin geniş həyəti yeraltı mərtəbəli qarajı var . Kompleksdə fitness zal və sayrə kimi fəaliyət zonasıda var . ------------------------------------------- Real alıcılar əlaqə saxlasın . Ofisin xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1 % təşkil edir .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,729 AZN/m²

Ortadan 24.5% baha

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
397 059 USD
675 000 AZN
Təmirli
Ş

Şadlinski Rəşad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi