Satılır 4 otaqlı mənzil 180 m²

Bakı, Nizami · Mərdanov Qardaşları küç · Bina.Az

Satış EML-085113 4
6 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

180.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

12 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🔥 TƏCİLİ SATILIR – Mərkəzdə 4 otaqlı mənzil! 🔥

📍 Yer: Sirk və Təzə Bazarın yanında, şəhərin mərkəzi

🏢 Binanın xüsusiyyətləri:

Mərtəbə: 12 / 17

Ümumi sahə: 180 m²

Otaq sayı: 4 (3 yataq otağı + qonaq otağı + mətbəx)

Hamam: 2

✨ Mənzilin üstünlükləri:

Təmir: Orta təmirli

İstilik: Kombi sistemi

İsti pol: Mətbəx və hamamda

🔥 Su daimidir, heç bir problem yoxdur

2 sürətli lift

💡 Üstünlüklər:

Şəhərin mərkəzində yerləşir

Hər şeyə yaxın: məktəblər, mağazalar, ictimai nəqliyyat və s.

Rahat yerləşmə, yaşayış və kirayə üçün ideal

📞 Əlaqə: Ətraflı məlumat və baxış üçün dərhal zəng edin!

📌 Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,750 AZN/m²

Ortadan 10.5% sərfəli

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
267 568 EUR
495 000 AZN
Təmirli
A

Aygün Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi